Kullanım Koşulları

WPabi.com adresinde yer alan WordPress blogundaki içerikler bizzat WPabi.com editörleri tarafından veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirttiğimiz kurallar çerçevesinde kullanım Koşulları ve detaylarını kabul etmiş sayılır.

Yazılar

WPabi.com WordPress derslerinin, incelemelerinin ve son haberlerinin bulunduğu bir eğitim blog sitesidir. İçeriğinde yer alan yazıların bir kısmının ticari özelliği bulunabilir.

WPabi.com’da yer alan içerikler önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirilebilir, güncellenebilir ve yayından kaldırılabilir. Bu durumlardan dolayı oluşacak olumsuzluklardan WPabi.com sorumlu değildir.

WPabi.com sitesine erişiminiz, siteyi kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten WPabi.com sorumlu değildir.

Görsel Materyaller

WPabi.com‘da kullanılan fotoğraf ve görseller ticari amaç güdebilir. Görsel sahipleri ya da fotoğrafların hak sahiplerinin talep etmesi durumunda, WPabi.com ilgili içeriğin değiştirileceğini ve gerekirse yayından kaldırılacağını taahhüt eder.

Dış Bağlantılar

WPabi.com‘da bulunan dış bağlantı linkleri blog sahibi tarafından yerleştirilmiş olup, tıklanması durumunda sizi farklı sitelere yönlendirebilir. Yer alan linklerde bulunan içeriklerin doğruluğu veya işlevselliği ile ilgili sorumluluk WPabi.com‘a ait değildir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen kendilerinin inisiyatifinde ve sorumluluğundadır.

Yorum Yapma Hakkı

WPabi.comda yer alan içeriklere kullanıcıların yorum yapma hakkı bulunmaktadır.

WPabi.comda yer alan içeriklere yapılan yorumlardan site sahibi sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

İçeriklerde yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda WPabi.com bu yorumları silme, yayınlamama, kullanıcıya haber vermeksizin varsa üyeliğini sonlandırma ve ihbar etme hakkına sahiptir.

İçerik Kullanımı

WPabi.com tarafından yazılan yazıların ve WPabi.com tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından sitede yer alan içeriklerin şartları yerine getirildiği takdirde ticari olmayan amaçlarla kullanımı serbesttir.

WPabi.com’da yer alan içeriklerin bir kısmı ya da tamamı online ya da offline mecralarda izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Mevcut içerikler baştan izin verilse dahi bir kısmı ya da tamamı değiştirildiği takdirde online ya da offline mecralarda kesinlikle kullanılamaz.

Webtisyen.com’dan alıntı yaptığınız takdirde aşağıda yer alan şekliyle kaynak göstermeniz önemle rica olunur.

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.